İptal ve İade

banner
banner
banner
pp

İade Şartları ve Uyuşmazlık Çözüm Politikası
Alışverişlio tarafından satışa sunulan hizmet ve ürünler ile ilgili iade şartları aşağıda verilmiştir.
Alışverişlio Satın Alım Hizmeti
Alışverişlio müşterisi, satın aldığı herhangi bir yazılım ve altyapı hizmetini koşulsuz olarak iade edebilir. İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 15 gündür.
Lisans Yenileme Hizmeti
Lisans yenilemesi daha önce alınmış olan ve devam eden bir hizmetin süre uzatımıdır. Yenilemelerde iade süresi 15 gündür.
Lisans Satın Alım ve Yenileme Hizmeti
Alışverişlio müşterisi, satın aldığı herhangi bir yazılım hizmeti ile ilgili 15 günden sonra iade yapamaz. Ancak alisverislio.com dan kaynaklanan ve çözülemeyen sorunların oluşması durumunda tüm hizmetlerde süre şartı olmaksızın iade hakkı mevcuttur.
İade Süreci
İadesi yapılan hizmetlerde alınan bedel eksiksiz olarak 7. gün içinde iade edilir. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde iade 7 gün içinde yine aynı yöntemle yapılır ve müşterinin hesabına geçer. Kredi kartı ödemeleri 7 gün içinde yapılır ancak müşteri kredi kartına bu ödemenin yansıması 7 günden fazla sürebilir.
Uyuşmazlık Çözüm Politikası
Tüm hizmetlerde müşteri kayıtları email adresi ile tanımlanan kullanıcı adı altında tutulmaktadır. Müşteri hizmeti ile ilgili, her türlü değişiklik ve benzeri talepleri kayıtlı email adresinden kontrol panele giriş yaparak veya email göndererek yaptırabilir. Email adresinin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda oluşabilecek zararlardan alisverislio.com sorumlu tutulamaz. Alınan hizmetin sahipliği konusunda birden fazla kişi veya kurum arasında anlaşmazlık olması durumunda kontrol panel erişimi geçici olarak kapatılır. Hizmetler ile ilgili ödeme yapan kişi veya kuruma hizmet aktarılır. Diğer kişi veya kurumların içeriklerin aktarılmasını onaylamadığı sürece hizmetler boş olarak aktarılır.